Home / Adminteam / Honba za zlatým Steevem a hráčská schůze na Teamspeaku

Honba za zlatým Steevem a hráčská schůze na Teamspeaku

Právě začal víkend a s tím i informace o sobotním eventu. Kromě toho se dnes dozvíte, že pořádáme schůzi, na které chceme znát i váš názor týkající se směřování Minecore pro verzi 1.14. Tak se pořádně začtěte, není to nic dlouhého :).

Honba za zlatým Steevem

Abych byl upřímný, napsat název tohoto eventu, aby neobsahoval slova jako honitba nebo honíme Steeva byl celkem oříšek. Takže snad je toto v pořádku a můžeme se vrhnout na popis samotného eventu. Tentokrát se potkáme na play.minecore.cz v 18:00, kdy bude začínat event organizovaný Kunadušanem a Ghastym (pokud chcete být nejúžasnější, buďte online už 5 minut předtím, ať vám nic neujde). Pozorně sledujte chat, rádi vám vysvětlí kam se máte portnout pro začátek eventu.

A o co vlastně jde? O pořádné bludiště, ve kterém zapotíte nejen svou herní postavu, ale i klávesnici. Samozřejmě fly ani jiné VIP výhody nejsou dovoleny, zato když event vyhrajete, tak se můžete tešit na odměny, mezi kterými je i VIP!

Minecraft 1.14 update a schůze okolo něj

Dnes od 20:00 do 20:30 budete mít možnost přijít na náš Teamspeak 3 server ts.minecore.cz a probrat s námi vaše představy okolo serverů, které provozujeme a updatu na Minecraft 1.14. Chtěli bychom, aby tento update byl pro vás dalším z důvodů, proč u nás trávit čas a vytvářet velké projekty. Chybí vám nějaký herní styl? Chtěli byste přidat plugin/eventy? Máte pocit, že to chce reorganizaci nějaké čáísti serveru? Tak doražte a vražte nám svůj názor přímo do očí. Rádi si jej vyslechneme.

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*