Home / Adminteam / Dnešní hate od hráče na Minecraft serveru

Dnešní hate od hráče na Minecraft serveru

Dneska jsem byl označen za mamlase, který nemá dobrý server, protože nemáme funkci BOSS ani Sponzor a ještě k tomu vůbec nenabízíme reklamu na Craftcony a neprodáváme trika ani placky. Proboha lidi, my jsme Minecraft server, ne eshop!

Žádný solidní server

2015-01-25_01.06.15Prodej triček, náramků nikdy nebude nabízet. Totéž platí o reklamě na jakékoliv Craftcampy, protože se to každému rozumnému provozovateli serveru bude příčit. Nehodlám nutit děcka do toho, aby kupovala předražené gumové náramky nebo trička jen proto, aby si připadala cool. Opravdu si myslím, že není nutné k hraní Minecraftu mít tričko s něčím kostkovaným a na rukou miliardy plastových náramků.

 

Proto mě omluvte, že “cool” server tím, díky tomu, že vás nechceme odrbat o poslední kapesné. Ano, máme VIP, ale je neměnné od roku 2011, kdy jsme začínali. Tedy 50Kč na měsíc, což je podle mě celkem rozumná cena. V poslední době jsme přidali i další dvě (silver, gold), ale základní VIP stále obsahuje všechny klasické vymoženosti, na které jste zvyklí a my to měnit nebudem. Když chcete podpořit provoz serveru, budeme rádi, nicméně od hráčů nevyžadujeme žádné platby.

Asi jsme oldschool server, když

Máme v týmu společný názor na toto, a to že odmítáme spolupracovat s takovými firmami, jako jsou ZRgames, kteří organizují právě tyto “eventy”. Pro přehled porovnání naší politiky vs daný “cool” server:

 • 2014-12-11_21.03.10Minecore  xxx “cool server”
 • Základní VIP: 50Kč vs 99Kč
 • VIP+ (nejspíše alternativa našeho silver): 99Kč vs 299Kč
 • Sponzor: nevedeme vs 499Kč
 • Boss: nevedeme vs 1000Kč
 • Kity: (itemy do hry, balíčky spawnegů) od 20 do 99Kč vs (hlavy adminů, youtuberů, cedulky info) od 50 do 99Kč
 • Náramek: nevedeme vs 75Kč
 • Tričko: nevedeme vs 299Kč
 • Placky: nevedeme vs 25Kč
 • Přívěšek na klíče: nevedeme vs 35Kč

Nevedeme? Ano, protože se nám to příčí a nezdá se nám, že to má s Minecraftem cokoliv společného!

Máte nápad, jak zlepšit server?

Přijímáme veškerou kritiku a rádi se z ní učíme. Jsou ovšem hranice (výše zmíněné), které nehodláme přerušit z vlastních morálních důvodů. Pokud máte nápad na plugin, věc, kterou bychom mohli na server dát, budeme rádi, když nám napíšete pomocí kontaktního boxu v pravé části stránky.

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

 1. Mám stejnej názor, Minecraft má zustat Minecraftem a ne e-shopem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*