Home / Blog / Blog: Prochází Minecore (r)evolucí?

Blog: Prochází Minecore (r)evolucí?

V posledních pár dnech jsem se věnoval přípravám na nadcházející update Minecraftu 1.5. Spousta věcí se bude měnit, ovšem většina by pro hráče měla zůstat stejná.
Největší novinkou, kterou bychom u 1.5ky rádi uveřejnili, bude svět určený pro Survival (Hunger) Games. Na tomto světě se budete moci utkat proti (až) 24 hráčům v unikátních bitvách prostřednictvím HungerGames arény.

Doufám, že se mi to podaří bez větších obtíží nastavit a pojede to v pohodě. Rád bych to s vámi vyzkoušel již nyní, ovšem je to naplánováno až na update, tak nebudeme předbíhat, že ? 😀

Zrychlení náborů na helpera,GM

Ještě jednou upozorňuji, že systém náborů je nyní řešen přes web http://mc.minecore.cz a stačí vyplnit formulář, na základě kterého dostanete odpovídající odpověď.

Pokud se vám poštěstí, a příjde vám, že vás berem, musíte to samozřejmě ještě obhájit před adminy a projít zkouškou (příkazy na serveru, znalost Worldguardu).

Termín update na 1.5

Nevím kdy, nevím za jak dlouho. Pravidelně kontroluji Twitter. Více snad nemůžu udělat v současné době. No možná kdybych jel za @_Jeb :D.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*