Home / Novinky / Blog: Přání do nového roku 2013!

Blog: Přání do nového roku 2013!

Milí hráči, náhodní návštěvníci tohoto webu a členové admin teamu, jsem rád, že Vám mohu jménem Minecore.cz všem popřát do nového roku 2013 mnoho úspěchů jak v herním životě, tak v tom skutečném, ať zřídka umíráte (herní) a máte pevné zdraví (reálný život). Dále také bych vám chtěl popřát, ať se vám všechny vaše sny a přecevzetí do tohoto roku podaří vyplnit.
A proto, že tento článek je i blogpost, rád bych zmínil pár věcí, které se udály v uplynulých pár týdnech.

PVP server

Nejdříve bych začal založením PVP serveru, jakožto znovuobjevení klasiky, která pod Minecore byla již na jaře roku 2012. Ovšem nyní se zcela jiným admin teamem pod vedením zkušeného OP Rathmy a Schadowna, ke kterým se poté přidal inovativní OP Mordrull. Tímto všem děkuji, že se tohoto serveru ujali a doufám v dlouhodobý a úspěšný a hlavně! pro hráče zábavný chod tohoto serveru. To, že nemáme diamantové doly a další „cheat“ vymoženosti, to je schválně, ano opravdu chceme, aby si hráči diamanty poctivě našli a měli z nich radost :).

Změny v admin teamu na survivalu jsou celkem pravidelnou věcí, ovšem co nás zasáhlo (kromě odchodu snad čtyř GM hráčů, které jsem bohužel musel vyhodit za neaktivitu), tím myslím doopravy zasáhlo byl odchod dvou dlouhodobých OP – Ardyxe a Shihei_002. V Ardyxově případě myslím se jednalo o rozhodnutí, které souviselo s tím, že v současné době se musí připravovat na maturitu a to opravdu nějaký ten čas zabere. Navíc dozor nad takovou bandou, jaká je na survival serveru zabere hodně času, což ovšem on v současnosti nemá. Proto snad jen ještě přání – Ardyxi ať se ti ta matura povede nejhůř za 4 :).

 

 Minecraft 1.4.7

Server je ready, můžete se bez problému připojit

Admin Team Survival Minecraft Serveru

Za odchodem Shihei_002 stála vlastně podobná věc, a to nedostatek času, kvůli kterému na serveru trávila jen pár desítek minut týdně a musel jsem ji proto přesunout do GM týmu. Jako člena OP týmu považuji někoho, komu lze v případě nedostupnosti svěřit „klíč“ od serveru a být v jistotě, že jakmile bude moci, tak server nahodí. Navíc také se předpokládá trocha technických znalostí. Ovšem Shihei se s přesunem nesrovnala tak jak si většina AT představovala a řekla nám na rovinu, že s Minecore.cz končí. Snad jen můžeme popřát této dobré admince hodně zdaru v osobním životě a ať s Minecraftem zatočí jako Ardyx.

Tekkit server – customcraft.cz

Tady to bude jenom krátce a výstižně. Je to super, co děláte za kombinaci modů na tekkitu, je to fajn skupina lidí kteří server jak obsluhují, tak i na něm hrají. Ale sakra začněte dělat něco rozumného, ať máte trochu větší skupinu hráčů. Jako server budeme samozřejmě provozovat i nadále, o tom žádná, ale ať to tam není ghosttown :).

Plány naší mašinky – Phenomová bestia

Tuž v lednu plánujeme menší upgrade na 180GB ssdčko a já si k tomu kůpím takovou tu fajnou klávesnici, pěkné no ni ?:D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

  1. Happy New Year 2013 všem 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*