Home / Novinky / Blog: Mým národům aneb proč veverky nepadaj z nebe

Blog: Mým národům aneb proč veverky nepadaj z nebe

Vy si myslíte, že tento blogpost bude jako každý druhý? No dobrá, klidně si to myslete, ale já si to nemyslím. A pokud jste četli pravidla, tak byste měli vědět, že admin má stejně vždy pravdu. Ale vy jste je nečetli, takže to je celkem jedno.

Jak klušou veverky

Určitě jste si všimli, server v současné době šlape poměrně bez problému a nabíráme stále nové členy adminteamu. Dokonce i staří členové GM týmu se začali vzpamatovávat poté, co jsem jim odebral vanish a už hráčům dokonce někteří dělají tzv. protecty. To je jen a jen dobře! Na druhou stranu, nedávno nabraní členové AT se ukázali být jako schopní a bez problému se integrovali (to slovo zní divně za všech okolností, ale prý je dneska cool, tak jsem ho tu použil) ke stávajícím veverkám členům adminteamu.

Mým národům

Rád bych vám oznámil, že v úterý bude PVP event od 20:00. Teda pokud zrovna nevypadne elektrika, Zemana nezvolí za prezidenta nebo se nestane jiná katastrofa. Nic proti Františku Josefovi (pro méně chápavé „Mým národům“ <<< do Gůglu si to napiš), ale ožralého jezevce z Vysočiny tady fakt nechci.

New is always better

Budeme stěhovat spawn! No až za nějakou dobu, nejdříve to tak vidím v neděli nebo sobotu podle toho, jak dorazím v pátek/sobotu zpátky domů. Snad to bude v rozumném čase, ať z toho dne máte něco vy i já. Bude samozřejmě pěknější, větší, dokonce bude i město a fungující ekonomika (jop, vrhnu se na to sám a dodělám to jednou a provždy…snad).

Těžko na cvičišti – lehko na bojišti

Gratuluji Niky k povýšení na helpera, hráčům že hrají na našem PVP serveru a admin teamu že na to má trpělivost. Snad se nepovraždíte i v reálu a užijete si s námi dostatek srandy.

Jedna spravedlnost je mocnější než tisíc zbraní.

Hlavní survival server šlape celkově velice pěkně, akorát se bude muset provést update antispamového pluginu. Snad to dopadne dobře, zrovna to píšu v 23:40, za 10 minut to lidi online ucítí jestli jede v pořádku nebo ne…

Prostě si dál pěkně hrajte, my si na vás přichystáme v průběhu tohoto týdne různé eventy.
Zduř

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

One comment

  1. Dalšího ožralého jezevce z Vysočiny 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*