Home / Novinky / Blog: Jak to teďka vypadá se serverem, plány do budoucna a další

Blog: Jak to teďka vypadá se serverem, plány do budoucna a další

Momentálně je 18:48 a rozhodl jsem se sepsat, co se v poslední době na serveru událo. V první řadě musím poděkovat hráčům za jejich aktivitu, zakládání obrovského množství shopů a měst.

Za ten měsíc po wipe, který byl u 1.3 nutný, už máme pomalu polovinu portálů zaplněných, což považuji za úspěch. Spíše tedy za šílený postup ve hře, protože jsem očekával reálné zaplnění zhruba poloviční.

Trocha statistiky by neuškodila :

  • Celkově za měsíc se u nás na Minecraft Survival serveru vystřídalo 9898 hráčů a celkový obnos všech hráčů na serveru je 15126465.76 dollarů.
  • 60% hráčů na serveru se zapojila do mob arény, 100% z vás využívá RPG plugin McMMO.
  • Momentálně máme více jak 100 hráčů s aktivním VIP a kity do hry si zakoupilo přesně 53 lidí.

Co vás čeká a nemine:

Začali jsme také opět vydávat naše pravidelné Let´s playe a máme v plánu je  vydávat zhruba 1-2x týdně (záleží jak nám to bude vycházet časově). Máme v plánu expandovat do normálního světa, zkouknout vaši tvorbu a taky s vámi obchodovat. Takže pokud se chcete tohoto účastnit, určitě dávejte pozor na naše natáčení.

Určitě budeme pracovat na zlepšení stavu pluginů – plynulost a rychlost hry. Dále také přidáme pár dalších blbinek podobných drogám ( pro ty co neví, zkuste si šňupnout cukr 😀 ).

 

Ze života serveru:

Opravdu děkuji těm, co se na našem serveru zasluhují o pravidelné IP bany. Je známo, že na serveru se moc IP banů nedává, většinou k tomuto přistupujeme jako k poslednímu řešení. Co ovšem netolerujeme je, reklama na cizí Minecraft servery na našem Minecraft serveru. Taky vám do chatu necpeme naši IP adresu s tím, že můžete být OP, dostanete vip nebo vám koupíme slona. Ne, ne, ne. Pokud se toho zdržíte, budeme jen rádi. V případě opačném se budeme zlobit a podnikneme dostatečné kroky jako odvetu za toto ničení chatu.

Na druhou stranu musím opravdu poděkovat OP,GM,Helperům, jakožto lidem, kteří tvoří server společně s vámi, hráči. Bez vás všech by nebylo možné dosáhnout takovéto komunity a toho, že se na server všichni rádi vracíme. Za poslední dobu musím vyzdvihnout hlavně nováčky na GM pozicích, protože se starají o hráče přímo ukázkově.

Investice do serveru:

Za celé prázdniny jsme také podstatně investovali do vybavení serveru. Nově máme 2 na sobě nezávislé UPS systémy, které při výpadku proudu udrží server naživu kolem hodiny.

Internet máme zálohovaný přímo dodavatelem internetu, který má v oblasti na rozvodné sítě nainstalovány také UPS. Dále jsme vyměnili router za novější RouterBoard MikroTik, což znamená, že už nehrozí náhlé vytuhnutí naší sítě v pátek v jednu ráno (ano, toto se párkrát stalo a viník už sedí na poliččce v garáži a vysílá jinam).

 

Tým Minecore Minecraft serveru a Tekkit serveru vám přejí příjemnou zábavu !

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

5 komentářů

  1. Ještě zavést nějaké helper výhody a bylo by to špičkové 😉

  2. 😀 děkuju

  3. kdyby vsichni hraci tych 15 milionu investoval do me 😀 to by bylo diamantu 😀

  4. mel bych tak 10000000 diamantu nobo vic 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*