Home / Blog / Blog: Díky za vaši práci a info o 1.5

Blog: Díky za vaši práci a info o 1.5

Ze všeho nejdříve bych chtěl poděkovat všem helperům, GM a OP za to, že se o server vzorně starají a pomáhají mi ho vést. Není to zrovna lehké s tolika hráči, kteří občas rádi porušují pravidla a spamují o sto šest.

Změny v adminteamu

Celkový počet všech lidí v adminteamu je 6x OP, 23x GM a 7x Helper. Stále přijímáme, protože si myslím, že je důležité mít kvalitní a hlavně dostupné adminy. Server, kde jsou zkušení admini, ovšem je jich jenom pár, je při takovém počtu hráčů ve většině herního času k ničemu. Pokud to chceš zkusit s náborem i ty, vyplň nám formulář na webu: mc.minecore.cz

Ovšem kromě takových událostí, jako je nábor nových členů se stala i jedna nepříjemná událost a to ta, že jeden ze členů (nyní již naštěstí bývalý) porušil pravidla a musel být odvolán z funkce.  Žádáme aby již nespamoval fórum a ani jeho otroci se nepouštěli do nadávek do kteréhokoliv z našich adminů na Minecore Facebook stránce. Už jsme vám pár profilů zablokovali a uděláme to klidně zas. Nás to nemrzí, že vám smažou účet.

Jak to jde s 1.5

Stále nevíme přesné datum vydání update, ale sami na tom pracujeme každým dnem. Již máme přichystané portály, spawn, obchod. Další věci ladíme. Mezi ně například patří:

 • Survival games arény
 • Zombie survival eventy
 • PvE
 • Vychataná PvP aréna
 • Lepší doly

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

3 komentáře

 1. Dobrý den.
  Hrál jsem na PvP serveru na adrese pvp.minecore.cz:25570 a psalo se tam, že bude přesměrován na adresu mc.minecore.cz: 25565.
  Na té původní je teď nějaký Social Build, jenže na té nové je přesně to samé!
  Kam zmizel PvP server? Znamená to, že byl smazán?

  • Vzhledem k tomu, že jsme se rozhodli zaměřit v 1.5 update na zkvalitnění Survival serveru tak, že do něj zakomponujeme Survival Games a spoustu dalších PvP prvků, samostatný PvP server již pro nás neměl smysl. Akorát by to při větším počtu hráčů na PvP lagovalo z důvodu vytíženosti linky.
   1.5ka na survivalu bude update jak mapy, tak všech pluginů, viz. předchozí články.

 2. us se na ten minecraft těším

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*