Home / Blog / 4Fans, obchody s Minecraft tématikou, Minecony a další v ČR

4Fans, obchody s Minecraft tématikou, Minecony a další v ČR

Dovolím si tady zodpovědět na docela častou otázku, proč neprodáváme trička, nevyskytujeme se na 4fans, neposkytujeme miliardy náramků, titul sponzora a jiné.

Minecore != komerční server

Na Minecore jednoduše neděláme z Minecraftu byznys. Máme pouze VIP smsky, které nás udržují v chodu a už několikrát jsme odmítli spolupráci s eshopy a také na výstavách, věci, které tam totiž můžete koupit jsou mnohdy 300x dražší, než je jejich výrobní cena a kdo je chce za rozumnou částku koupit, nechť navštíví weby typu aliexpress.com, kde jsou dané věci k mání.

4Fans

4fans

Ohledně 4Fans, já ani ostatní členové AT nemáme potřebu se tam ukazovat, opět je to totiž pouze akce, která stírá z hráčů pouze peníze za vstupné, aby se mohli podívat na nějaké ty Youtubery a zahrát si chvíli Minecraft. Od toho je Youtube a online servery, kde nemusíte platit vůbec nic.

Prostě…

Ano, byla by to pro nás perfektní reklama a nalákalo by to více lidí a rázem by server nejspíše praskal ve všech. Jenže to bychom se odklonili od původního záměru – dělat server pro hráče.

Takže pro všechny, co nám toto neustále předhazují, děkujeme, nechceme. Jsme rádi, že u nás hráči hrají a pokud se chtějí na nás podívat, najdou nás na našem Youtube kanále. Ostatně, videa jsou publikovaná na našem webu a Facebooku, jakmile vyjdou!

Díky za přečtení, komentáře jsou vítány :).

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*