Home / Adminteam / 25.2. spouštíme survival, vanillu a creative Minecraft servery

25.2. spouštíme survival, vanillu a creative Minecraft servery

Po dlouhé době vám můžeme konečně oznámit, že jsme připraveni na spuštění Minecraft serverů pro veřejnost, konkrétně survivalu, vanilly a creative serveru. Spuštění serveru se bude konat přesně za týden 25.2.2022 v 18:00.

Na co se můžete těšit?

Survival server, na kterém najdete jak vámi oblíbenou rozlehlou přírodu, doly, Jobs, ale také Endertrapku (bezpečnou i pvp). Navíc se můžete těšit na levelování vlastní postavy pomocí mcMMO a spoustu drobností, které se nám podařilo udělat a posunout tím server zase do současnosti (portály, menu, lepší chat).

Creative server vás potěší rozlehlou mapou, gamemode creativem (kdo by to čekal!) a hlavně možností si vyzkoušet naprosto vše, co potřebujete. Mobtrapka, obří stroj nebo jiná šílenost – zde je to pravé místo.

Vanilla server jsme pro vás připravili tak, aby nabízel co nejvíce vanilla-like způsob hry, ale také vám nabídnul ochranu vašich staveb a /spawn. Nic víc extra tam nečekejte, je to místo pro vaše projekty a stavby, bez příkazů, létání a všech vymožeností, které můžete mít na survivalu.

Těšíme se na vás v pátek 25.2. v 18:00! 

play.minecore.cz

Tým Minecore.cz

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*