Home / Minecraft servery

Minecraft servery

Server Minecore.cz nabízí několik navzájem propojených Minecraft serverů, které jsou vždy na nejnovější verzi Minecraftu. Podporujeme hráče jak s originálním, tak neoriginálním Minecraftem. Všechny naše servery jsou zdarma a přístup na ně není nijak zpoplatněn. Provozujeme Survival Economy a Pure Vanillu.

Připoj se i ty s Minecraftem na IP play.minecore.cz

Survival Economy

Minecraft server určený pro rozsáhlé stavební projekty, vývoj vlastní postavy a postupné získávání bohatsví. Můžete zde těžit, stavět na pozemcích, obchodovat jak v serverovém obchodu, tak s hráči. Čekají na vás propracované PvP, PvE arény a kromě nich také Mob Arény včetně propracované endertrapky.

Pure Vanilla

Pro ty, kteří si chtějí užít server bez jakýchkoli úprav společně s kamarády. Nejsou zde žádné pluginy, které by zvýhodňovaly nebo upravovaly hru. Každý hráč začíná na vlastním světě, nebo se může připojit do stávajícího, pokud ho pozve například kamarád. Dáváme tím prostor jak hráčům, kteří si chtějí zahrát na Vanilla serveru, tak komunitám, které si chtějí zahrát nerušeně na serveru, kde nebudou ničím a nikým omezováni.

Creative GM1

Chcete si volně postavit cokoliv, co vás napadne? Třeba v Creativu? Tak zde budete jako doma. Máme pro vás připravené pozemky a creative mód včetně WorldEditu. Pokud byste chtěli vlastní svět s reálnou krajinou, dejte vědět adminům a my se o to postaráme.

Pokud by byl zájem, máme zkušenosti i s provozováním:

Frakční PvP – nyní nemáme rozjeto

Máme PvP systém, který odpovídá současné verzi Minecraftu. A na rovinu vám říkáme, že jej nebudeme měnit za ten starší. Můžeme vám díky tomu nabídnout moderní PvP server s frakcemi, který disponuje RPG Minecraft systémem.

Skyblock – nyní nemáme rozjeto

Létající ostrov a spousty propracovaných úkolů pro tebe a tvé kamarády. Dokážeš vybudovat své impérium ve vzduchu a baví tě plnění úkolů? Tak neváhej a přijď vyzkoušet náš SkyBlock.

Anarchy – nyní nemáme rozjeto

Anarchy server je server bez pravidel (až na pár výjimek) a je zde dovoleno absolutně všechno. Na tento server posíláme hráče, kteří se neuměli chovat na ostatních našich serverech. Ale i pokud jsi vzorný hráč, jen chceš hrát na serveru bez pravidel, tak je Anarchy ten správný server pro tebe.