Home / Minecraft servery

Minecraft servery

Minecraft servery provozujeme v rámci portálu Minecore.cz od roku 2011 a vždy nám záleželo především na spokojenosti hráčů. Vzhledem k vývoji české scény jsme přistoupili od léta 2015 na přepnutí serverů do režimu s whitelistem, tedy kdokoliv, kdo si chce s námi zahrát, musí podat přihlášku.

Provozujeme Survival vanilla server, Creative server a Skyblock, všechny tyto servery jsou propojené navzájem a tak lze mezi nimi bez problému přecházet.

survival_vanilka_idylka

Hlavním serverem je pro nás Survival vanilla, kde se snažíme docílit co nejminecraftovějšího stylu hry vzhledem k potřebám multiplayer serveru. Máme zde hlavní trvalou mapu, na které hrajeme a pak těžební mapu, kde získáváme suroviny. Aktuálně naše komunita čítá kolem 100 hráčů a do budoucna máme v plánu dále nabírat.

Dalším serverem je Creative server, kde mají všichni hráči creative mód, který jim umožňuje stavět dle libosti na několika mapách tak, aby si mohli rozplánovat všechny své stavby v survivalu. Posledním serverem je Skyblock, na kterém máme vypracovanou řadu úkolů, které hráči mohou plnit.

Pokud se chceš stát členem naší komunity, vyplň žádost na našem webu, odkaz zde. Těšíme se na tebe.

vanilla_haficek