Home / Eventy / Přání do nového roku + info o eventech a kitech!

Přání do nového roku + info o eventech a kitech!

V první řadě bych chtěl poděkovat celému adminteamu na všech serverech, že to tak bezvadně zvládají. A také nesmím zapomenout na hráče, kteří, tedy alespoň většina, se chovají také celkem ukázněně.

Za celý server bychom Vám chtěli popřát co nejvíce úspěchů v nadcházejícím roce 2014 jak v osobním životě, tak samozřejmě u nás na serveru. Ať se vám to kostičkování daří a vaše vysněné stavby zrealizujete hladce.

maxresdefault (1)

Nyní info k Minecraft serverům:

Byly vytvořeny nové kity pro survival a pvp server. Hlavní změnou jsou denní kity pro vip, které byly upraveny a navíc k nim přibudou týdenní vip kity. Společně s nimi jsme připravili i řadu dalších baličků (nazývejme je packy), které budeme postupně nasazovat v průběhu příštího týdne. VIP denní balíček už je v současné době (16:34 poslední den roku 2013) k dispozici na survivalu, pvpčko na update teprve čeká.

2013-12-31_16.36.41

Eventy

V uplynulých dvou dnech jsme také zprovoznili řadu nových eventů společně s automatickými oznámeními, že něco takového vůbec na serveru existuje. V pravidelných intervalech vás tedy bude chat upozorňovat na možnost připojení se do jednoho z eventů. Seznam je následující:

  • Spleef
  • TNT Run
  • Hide n Seek
  • Survival Games
  • 1vs1
  • Mob Arena – default, office
  • Warzone Hrad

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

2 comments

  1. dekuji a tobe radime preji spoustu koupenych vip na rohliky a at nechcipnes hlady

  2. nebo taky chleba, pšenica je drahá.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*