Home / Adminteam / Nábor na pozici komunitní organizátor

Nábor na pozici komunitní organizátor

Vedení Minecore.cz tímto vyhlašuje nábor na pozici komunitního organizátora, termín podávání přihlášek je od 1.1.2018 do 6.1.2018 15:00.

Důvod náboru

V současné době probíhají ze strany adminteamu rozsáhlé práce na aktualizaci a zlepšení serveru a v souvislosti s tím jsme zjistili, že potřebujeme osobu nebo i možná dvě osoby, které se k nám přidají na pozici komunitního organizátora. Jde o to, že většina adminteamu v současné době zabezpečuje chod a vývoj serveru, nicméně potřebujeme ještě několik lidí na to, aby se přímo věnovali hráčům..

Náplň pozice

Chceme, aby náš budoucí komunitní organizátor nebo organizátorka znal pečlivě náš whitelist server, hlavně mapu, kde co na ní je. V první řadě totiž půjde o to, podívat se na rozpracované projekty, sepsat je a začít postupně dělat seznam toho, co je potřeba udělat nejdříve. Až takový seznam projektů vznikne, bude mít komunitní organizátor za úkol komunikovat s hráči ve skupině a společně s nimi tyto jednotlivé projekty vytvářet, plnit a dokončovat.

Kromě tedy stavebních projektů se jedná i o organizaci eventů, turnajů a větších soutěží, kdy po domluvě s ostatními členy adminteamu opět komunikuje s komunitou, vytváří pro ně tyto události a zapojuje je tak do dění na serveru. Chceme mít aktivnější komunitu, která si umí říct, co je zajímá, baví a co by chtěli dělat, budeš prostředníkem mezi hráči a těmi, kteří se starají o věci v konzoli. Pokud si budeš myslet, že by to chtělo na lobby například mobarénu a pořádat turnaje, my to zařídíme technicky a ty uděláš právě ten turnaj, vyhlásíš vítěze a všechno bude šlapat.

Co od tebe očekáváme

  • Věk 15+
  • Rozumné vystupování, chování
  • Mikrofon
  • Ochotu spolupracovat přes Facebook skupiny, domlouvat se na Teamspeaku
  • Umět udělat úspěšný event, nalákat lidi na to, aby se jej účastnili
  • Zvládnout organizaci stavebních projektů a vykomunikovat to s početnou komunitou

Ozvi se nám

Pokud tě naše nabídka zaujala, napiš Ownerovi rovnou na email [email protected] a do předmětu napiš „Komunitní organizátor„. Probereme to s tebou a určitě se nějak domluvíme. Budeme se těšit na spolupráci!

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*