Home / Adminteam / Minecore Times se posouvá do další doby!

Minecore Times se posouvá do další doby!

Většina ze zúčastněných v Minecore Times splnila první dobu nazvanou Pravěk a mají právo přejít do nové doby zvané Starověk. Zde vás čeká na Survival Minecraft serveru nová sada úkolů, které budete plnit na extra mapě nastavené jak jinak, než Starověk. Dostanete se tam pomocí /warp starovek, kde stojí pyramida, která vás provede všemi podstatnými informacemi.

Co je Minecore Times?

Jednoduše řečeno – tématické stavění! Chceme vám nabídnout systém questů, který vás postupně provede jednotlivými významnými obdobími lidského vývoje a zároveň vás naučí stavět v určitých stylech. Každý hráč začíná jako primitivní pravěký člověk a je jen na něm, kam až se vypracuje. Zvládne pravěk? Dojde až do budoucnosti? Staneš se i ty průkopníkem Minecore Times?

Podrobné informace v menu Projekty > Minecore TimesVychozi

Splnil jsi pravěk?

  1. Napište do fóra ke svému profilu, že jste splnili celý Pravěk
  2. Admin vám zkontroluje seznam questů a potvrdí, že máte Pravěk hotov
  3. Napíšete volnému GM a výše, že chcete pozemek na mapě pro Starověk
  4. GM vám udělá region na mapě Starovek (/warp starovek)  o rozloze 150×150 až 250×250 dle vaší volby
  5. Můžete plnit questy do příslušné doby! + Pokud chcete spolupracovníka stavitele, nahlaste to GM, aby ho přidal do regionu. Odměny si rozdělíte fifty-fifty, ovšem VIP dostanete vždy oba!

Poznámka pro AT: regiony pro Egypt a později pro Řím dělejte po východu z /warp starovek směrem na sever od pyramidy, je pro ně vyčleněn celý tento ostrov, který zabírá půlku mapy. Region pojmenujte po hráči a přidejte ho jako ownera. Totéž platí pro libovolné lidi, kteří by s ním stavěli.

800px-Hatshetsup-temple-1by7

Na začátek…

Máme pro tebe připraveno 7 questů z období Egypta. V rámci možností je budeme rozšiřovat a poté bude následovat nejspíše rovnou Asie – Starověká Čína. Toť vše, děkujeme za podporu a pokud máš nějaké otázky, stačí napsat na [email protected]!

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*