Home / Eventy / Event na tento a příští týden,balíčky itemů a okurková sezóna

Event na tento a příští týden,balíčky itemů a okurková sezóna

Kapitola první: Event o nejkrásnější město

Od začátku nové mapy jsme pořádali pouze pár eventů, ovšem tento už je seriózní a hrajeme zde o zajímavé a cenné věci na Minecraft Survival Serveru!

O čem bude event ?

Dáváme vám za úkol postavit město, které bude hlavně určeno pro hráče. Aby město v soutěži bylo úspěšné, musíte mít dostatek parcel, které pronajímáte hráčům. Město musí obsahovat radnici, kostel a minimálně 1 event např. spleef. Hodnotit budeme také celkový vzhled města, silnice, úpravu okolí.

Každé město zapsané do tohoto eventu dostane automaticky portál na /warp portaly zdarma!

Výhry :

1. místo získá: 2 týdenn VIP + kit v ceně 99Kč

2. místo získá: 1 týdenní VIP + kit v ceně 50Kč

3. místo získá: Stavební materiál v hodnotě 10 000 dollarů

Pokud budete stavět v týmech, kity dostanou všichni členové týmu. U 3. místa získají tuto odměnu všichni .

Přihláška

Hlavní stavitel:

Další stavitelé:

Název města:

Souřadnice:

Styl staveb města:

Počet obyvatel:

Počet pozemků, cena za pozemek:

Přihlášky posílejte na info@minecore.cz do konce příštího týdne ! Ti co přihlášku podají dříve dostanou bonusové body ! 

 

Kapitola druhá: Zprovoznění balíčků itemů

Jenom krátce – na webu v menu VIP si můžete koupit balíčky itemů. Zatím se automaticky nedávají, stačí říct Ownerovi a ten vám je předá.

 

Kapitola třetí: Dětské chování bývalých OP

Cílem této kapitoly je popsat až neuvěřitelnou snahu jednoho člověka, který očividně neměl být na Minecore jako OP ani přijat.

Však se podívejte, co posílá za emaily jednotlivým OP hráčům našeho Minecraft serveru.

Nazdar bejvalej kamarade,
Muzes mi doprdele rict proc si me hodil pres palubu? Osobne sem si myslel ze jsi kamarad, ale ne ty se na me vyseres.

Komentář: Daný OP byl členem admin týmu cca 5 měsíců, v době 1.7.3 verze Minecraftu byl na serveru aktivní. V posledních měsících aktivita dosáhla toho bodu, že byl úspěch, když se vůbec ukázal jednou za dva, tři týdny na serveru.

At rozhodne tvoje svedomi jestli to bylo vuci me fer. To jak si privedl tu kurvu na minecore prej kuli me byla pekna kravina. Vzdyt se koukni.Pak Tebe protoze si ji daval opcko na Minecore.

Komentář: Jako provozovatel serveru mám výhradní právo dosazovat do Admin Teamu ty lidi, které uznám za vhodné. Nikdy bych nebral nikoho, o kterém bych si myslel, že je pro server nevhodný, ovšem jak se ukázalo, v tomto, resp. tvém případě se jedná o opak, shit happens.

Proc? To jsi mi radsi nemohl rict, drz tlamu??? Ale ted je to jedno. Uzij si existence ala makarov a kocurecek. A neboj na minecore uz nevkrocim.  STALKER OUT

Komentář: Pokud mi někdo bude diktovat podmínky stylem „Buď já nebo ona“, tak vždy vyhodím toho, kdo mi je začne diktovat. Simple pravidlo, ne ?

To ovšem nic není, můžem pokračovat dalšími unikáty…

[25. 7. 2012 21:50:45] Tommy *****:…vyber si kdo je pro Tebe cenější, jestli ******* ****** ********** křížená se zlatokopkou, nebo spolehlivej admin a kamarád v jednom a hlavně kterej nevynáší info a je na něj spoleh.

Spolehlivý admin, který rupne z fyziky v 16ti letech a k tomu na serveru není ani aktivní…

 Nebudu to popírat, byl jsem do Tebe zamilovanej a to dost. Potom přišli pr*sery s tvejma rodičema a začalo to bejt jiný, ale bylo to.
Byli jsme sice daleko, ale já jsem byl fakt schopnej přijet. Prostě jsem se zamiloval do tvýho hlasu a toho jaká jsi byla.
Byla si nádherná, hodná, slovena (to má u mě velkou váhu, jo vím že jsi z 1/2 maďarka) a ochotná se se mnou zaplíst. Tak jsem tu příležitost využil.

 

Minecore.cz radí : Najdi si pěknou psycholožku, ta ti to krásně srovná v hlavě, přestaň se chovat jako dítě a hlavně skonči s tímto spamem. V jednu chvíli nadáváš jak malé dítě, ve chvíli druhé světe div se nebouchneš samou láskou.

 

 

 

 

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*