Home / Adminteam / Jaké eventy chcete na Minecraft serverech?

Jaké eventy chcete na Minecraft serverech?

Díky tomu, že máme na serveru nový plugin pro automatické eventy, chtěli bychom, abyste si vybrali eventy, které vás baví a budete je využívat. Vytvořili jsme pro vás tedy 2 ankety, pro každý server jeden.

Jaké eventy budou na serveru?

Rozhodli jsme se, že pro každý server dáme maximálně 3 automatické eventy z toho důvodu, aby se to snadno obsadilo a hráči nebyli rozlezlí po všech typech eventů.

PVP aréna event – Jedná se o hru v týmech, kdy budou v jedné aréně hráči rozdělení do dvou týmu. Ti budou proti sobě bojovat a tým, který zabije vícekrát protivníky, vyhrává.

MobArena event – Klasický boj skupiny hráčů proti vlnám mobů, kteří se spawnují dále a dále. Čím déle vydržíš, tím větší odměnu získáš.

Conquest event – Hráči Battlefieldu 3 určitě budou vědět, oč se jedná. Pro ostatní – jsou dány dva týmy, jeden útočí na cíle a druhý brání. Pokud útočící tým do určitého času nezabere dané cíle, prohrává.

King Of The Hill – Český překlad by byl „Král hory“. Musíš jednoduše celou minutu odolávat všem protivníkům na daném místě, pokud tě zabijí, tak je mise neúspěšná.

Bomb – Jeden tým se snaží položit bombu, druhý mu v tom zabraňuje. Časový limit je neúprosný a zvítězí jen ten lepší tým.

FFA – Klasický deathmatch zápas hráčů, brutální řežba všichni proti všem. Co víc si přát?

Spleef – Opravdu tento event musím popisovat? Ne, já vím, že víte o co jde. Jasně že o podkopávačku!

Hunger – Hungergames, pokud nevíš o co jde, tak se koukni na film… teda pokud seš líný, tak ti to vysvětlím. Spawneš se s grupou nějakých šílených spoluhráčů a chtějí tě zabít.. budeš se snažit přežít a zůstat jako poslední.

Infect – Znáš the walking dead? Tak to by tě mohl bavit právě tento mod. Jeden z hráčů se spawne jako zombie a jeho úkolem je nakazit všechny ostatní. Podaří se mu to? To je jen na tobě!

CTF – Hra o vlajku, kdy se hráči rozdělí do dvou týmů a bojují o to, kolikrát nepříteli unesou vlajku. Kombinace útoku a obrany je brutální a vražedná.

Ankety!

Survival Minecraft server

Minecraft Survival Server

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

PVP Minecraft server

Minecraft PVP server

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

About Ownercz - Radim Lipovčan

Pravidelně přispívám na tento web aktuálními novinkami. Ve hře mě můžete potkat jako Ownercz :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*